Celular
86-13137329515
E-mail
[email protected]

Na kontaktoni

Adresë

No.756 Qingnian Road, Qiliying Town, Xinxiang Qarkut, Provinca Henan

telefon

+86-13137329515

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë, e diel: Mbyllur

Duan të punojnë me ne?

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne